Apartament Pod Haffnerem


Serdecznie zapraszamy do nowego, luksusowego apartamentu „Pod Haffnerem” umieszczonego w sercu Sopotu przy ulicy Helskiej. Lokalizacja apartamentu gwarantuje Państwu spokój, a zarazem tylko parę kroków dzieli Państwa od najsłynniejszej ulicy w Sopocie – Bohaterów Monte Cassino. Jest to najsłynniejszy deptak w kraju, potocznie nazywany „Monciak”, przy którym mieszczą się liczne puby, galerie, kawiarnie, a jego zwieńczeniem jest najdłuższe w Europie molo.

Ogromnym atutem apartamentu „Pod Haffnerem” jest lokalizacja, dzięki której mogą się Państwo cieszyć odrobiną spokoju, a chcąc zasięgnąć największych atrakcji Sopotu wystarczy kilkuminutowy spacer… Sopot jest niewielką nadmorską miejscowością turystyczną o statusie uzdrowiska, tworzącą wspólnie z pobliskim Gdańskiem i Gdynią ponad milionową aglomerację trójmiejską. Niepowtarzalny charakter nadają miastu secesyjne kamieniczki i wille otoczone drzewami, zabytkowe parki oraz piękne, zadbane ogrody. Zieleń stanowi ponad 60% terenu miasta. Urzekająca sceneria miasta oparta o walory naturalnego krajobrazu oraz atrakcyjne obiekty rekreacyjno-wypoczynkowe i liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe w połączeniu z dostępnością komunikacyjną powodują, że każdego roku odwiedza Sopot ponad dwa miliony turystów i wczasowiczów. Oto niektóre atrakcje:

  • Najdłuższe w Europie drewniane molo (511,5 m), przecinające sopocką plażę, to miejsce rekreacyjnych i zdrowotnych spacerów (stężenie jodu na częściach najdalej wysuniętych w morze jest dwukrotnie większe niż na lądzie), organizacji licznych festynów, a jednocześnie przystań turystycznej żeglugi pasażerskiej oraz taksówek wodnych. Z głowicy mola obejrzeć można przez lunety panoramę całego miasta. Jest to również doskonałe miejsce do obserwacji rozgrywających się na wodach zatoki Mistrzostw Świata w Żeglarstwie, Pucharu Bałtyku w Windsurfingu czy Triathlonu Sopockiego,
  • Czyste, piaszczyste plaże rozciągają się na przestrzeni 4,5 km całego brzegu Sopotu, wzdłuż którego porozstawiane są zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu wodno-plażowego, prysznice, a także urokliwe małe puby i kawiarenki,
  • Krzywy Dom, przy Bohaterów Monte Cassino 53. We wnętrzu Krzywego Domku swoją siedzibę mają puby, restauracje, sklepy,
  • Opera Leśna, zadaszony amfiteatr na wolnym powietrzu, w opinii fachowców uchodzi za jeden z najpiękniejszych i najbardziej znakomitych pod względem akustyki obiektów w Europie. Zajmuje ona teren o powierzchni 4 hektarów, na jej widowni zasiąść może 4400 widzów. Na jej scenie organizowane są koncerty muzyki klasycznej i popularnej. Między innymi odbywający się tu już od 40 lat Sopot Festiwal oraz Festiwal Operowy,
  • Wiele imprez cyklicznych, z których najpopularniejszą jest Międzynarodowy Sopot Festival, TOPtrendy, Sopot Film Festival.
  • A także – Aquapark, wyścigi konne, korty tenisowe, modne kluby nocne … Rozbudowana sieć komunikacyjna ułatwi Państwu przemieszczanie się po całym Trójmieście, gdzie czaka na Państwa kolejna porcja wielu atrakcji.
Doba hotelowa trwa od 14 do 12. Po uzgodnieniu z właścicielem możliwość odbioru z lotniska bądź dworca PKP. Możliwość bezpłatnego parkowania samochodu do 15 czerwca na ciche, spokojnej, jednokierunkowej ulicy przy kamienicy. Od 15 czerwca do 15 września na ulicy parkowanie jest płatnie.

Do dyspozycji gości oferujemy apartament o łącznej powierzchni 36 m², który składa się z 2 pokoi, łazienki oraz aneksu kuchennego:

  • Sypialnia – duże wygodne łoże małżeńskie, telewizor LCD,
  • Salon – rozkładana kanapa narożna , stolik okolicznościowy, telewizor LCD,
  • Aneks kuchenny - o wysokim standardzie i pełnym wyposażeniu, którego w skład wchodzi: kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka, serwis
  • Łazienka – kabina prysznicowa, pralka, suszarka do włosów, żelazko.